Xiaomi

Asus ROG Phone 6 Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 6 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Asus ekran değişimi ile telefonunuza ait her türlü ekran sorununu ortadan kaldırabiliriz.

Asus ROG Phone 6 Ekran Değişimi

Asus ROG Phone serisinin yeni cihazlarından biri olan Asus ROG Phone 6, müşterilerin büyük beğenisini toplamıştı. Telefon sahipleri bu cihazın dayanıklı ve kaliteli olduğunu belirtiyordu. Ancak zamanla bu cihazlarda da bazı ekran sorunları belirmeye ve telefon kullanımı zorlaşmaya başladı.

Asus ROG Phone 6 Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 6 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus sahipleri telefon kullanımında zorlanmaya başladığında ekran değişimi yaptırmayı tercih ediyor. Bu ekran değişimleri sayesinde hem yüksek ücretler ödenmeden telefon yenileniyor hem de ekran ile ilgili bütün sorunlar ortadan kalkıyor.

Asus ROG Phone 6 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Asus ekran yenileme işlemimiz titiz bir çalışma ile yapılmaktadır. Öncelikle cihazınız ile uyumlu Asus ROG Phone 6 ekranını orijinal olacak şekilde temin ediyoruz. Daha sonra telefonunuzun eski ekranını söküyor ve yatağındaki bütün parçaları temizliyoruz.

Aldığımız yeni ekranları çıplak el değmeden montajlıyoruz. Ekran değişimi hizmetlerimiz genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Asus ROG Phone 6 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Asus ekran değişimi ile;

  • Telefon ekranları 6 ay garantilenir
  • Telefondaki video ve fotoğraflar silinmez
  • Kayıtlı kişiler aynen kalır
  • Ekran görüntü ve parlaklık kalitesi bozulmaz

Asus ROG Phone 6 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi fiyatları Asus modeline ve güncel döviz kuruna göre belirlenmektedir. Ayrıntılı Asus ekran değişimi fiyat bilgisi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Asus ROG Phone 6 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 406864844
  • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Asus ROG Phone 6 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 6 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 6 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı