Xiaomi

Android Telefonda Silinen Sms Geri Getirme

Android telefonda silinen sms geri getirmek için içeriğimizi okumanızı öneriyoruz.

Çeşitli nedenlerden dolayı telefonlarımızdaki sms’leri silebiliriz. Aynı şekilde çeşitli nedenlerden dolayı silinen sms’lere geri ulaşmak isteyebiliriz. Artık günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte silinen sms’leri geri getirmek Android telefonlar için ulaşılmaz bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Android telefonunuzdan silmiş olduğunuz sms’leri geri getirmek için uygulayabileceğiniz pek çok alternatif yol bulunmaktadır. Bu konudaki soru işaretlerinizi gidermek için aşağıdaki yazımıza göz gezdirmeniz size yardımcı olacaktır.

Android Telefonda Silinen Sms Geri Getirmek İçin Ne Yapılır?

Sms yolu ile iletişim kurmak günlük hayatımızın önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Ailemizle, arkadaşlarımızla iletişime geçmemizi sağladığı gibi önemli işlerimizi de sms aracılığı ile halledebilmekteyiz. Bu yüzden sms hayatımız için vazgeçilmez bir iletişim aracı olarak bilinmektedir. Çeşitli nedenlerle silmiş olduğunuz sms’leri geri getirmek artık göz korkutucu bir süreç olmaktan çıkmaktadır. Silmiş olduğunuz sms’leri geri getirebilmek için aşağıda belirtilen programları yükleyerek sorununuzu çözebilirsiniz. Bu programlar şunlardır;

  • Android Data Recovery
  • Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery
  • Wondershare Dr Fone for Android

Android Silinen Mesajları Kurtarma

Geçmişte pek çok insan tarafından deneyimlenmiş olan yanlışlıkla mesaj silmek, Android kullanıcıları için artık korkutucu bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde çeşitli uygulamalar aracılığı ile bu sorununuza çözün bulma şansına sahipsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz programlardan birini telefonunuza yükleyerek silinen mesajlarınızı geri getirme şansına sahip olabilirsiniz.

Buna ek olarak Android Data Recovery uygulaması sayesinde sadece silinen mesajlarınızı değil, aynı zamanda silinen fotoğraflarınızı, videolarınızı, telefon rehberinizi ve birçok dosyanızı da geri getirme şansına sahip olabilirsiniz.

Android Telefonda Silinen Sms Nasıl Geri Getirilir
Android Telefonda Silinen Sms Nasıl Geri Getirilir

Samsung Silinen Mesajları Geri Getirme

Samsung kullanıcıları daha önce silmiş oldukları mesajları geri getirmek için yukarıda belirtmiş olduğumuz uygulamalardan birini yükledikten sonra uygulamanın istediği adımları takip ederek silinen mesajları geri getirebilirler.

Xiaomi Silinen Mesajları Geri Getirme

Xiaomi kullanıcıları daha önce silmiş oldukları mesajları geri getirmek için yukarıda belirtmiş olduğumuz uygulamalardan birini yükleyebilirler.

Silinen Mesajları Nasıl Görebilirim?

İnsanlar genellikle mesajları yanlışlıkla silmektedir ve bunun sonucunda da silinen mesajlara geri erişmek için çeşitli yollar aramaktadırlar. Telefonunuzda silmiş olduğunuz mesaja ulaşmak için kurtarma programlarından birini kullanmanız gerekmektedir.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi KARGO’yu arayarak sadece 406864844 kargo numaramızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz. Sadece yapılmayan cihazlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bize 0534 392 72 86 nolu whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Arayın Whatsapp Hattı